Reklam ve İşbirliği

Hakkımızda

AkvaryumTürkiye, akvaryum ve canlıları hakkında detaylı bilgilerin paylaşıldığı güncel bir bilgi sitesidir. Sitemiz, kullanıcılarına; akvaryum kurulumu, akvaryum canlıları, akvaryum malzemeleri gibi temelde akvaryum kategorisini kapsayan tüm konularda içerik üretmektedir.

Firmanızın akvaryum sektöründeki payını artırmak ve bu sektöre hitap eden daha fazla kişiye ulaşabilmek adına her geçen gün artan ziyaretçi sayısına sahip olan sitemizin reklam ve sponsorluklarından yararlanabilirsiniz. Aşağıda yer alan Reklam Birimleri genel itibariyle sitemizdeki reklam şablonudur. Farklı reklam ve tanıtım türleri için görüşme sağlanabilir.

Tüm ayrıntılar için iletişim sayfamızda (akvaryumturkiye.com/iletisim/) yer alan bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam Birimleri

Reklam Adı
Açıklama
Örnek Gösterim
250×300 Display
Banner Reklam Alanı
Yatay değeri: 250px, düşey değeri 300px olan görsel reklam çeşididir. Sitedeki tüm kategorilere ait içeriklerin tamamında gösterilir. Sitenin sağ bölümündeki sidebar isimli alanda, minimum 3, maximum 6 ay süre ile yayınlanır. Sitenize organik hit çekmek için idealdir.
728×100 Display
Ana Sayfa Banner Reklam Alanı
Yatay değeri: 728px, düşey değeri 100px olan görsel reklam çeşididir. Anasayfa ve tüm sayfaların tamamında gösterilir. Sitenin giriş bölümündeki banner alanında, minimum 3, maximum 6 ay süre ile yayınlanır. Sitenize organik hit çekmek ve satış arttırmak için idealdir.
Başlık Altı Display
Banner Reklam Alanı
Esnek boyutlu (temaya uygun bir şekilde boyutlandırılabilir) görsel reklam çeşididir. Sitedeki tüm kategorilere ait içeriklerin tamamında gösterilir. İçerik başlıklarının hemen altında, minimum 3, maximum 6 ay süre ile yayınlanır. Sitenize organik hit çekmek için idealdir.
satir ici reklam
Tek Konu İçi 
Banner Reklam Alanı
Firmanıza uygun herhangi bir içeriğimizde, konunun en altında, esnek boyutlu (temaya uygun bir şekilde boyutlandırılabilir) ve sadece 12 ay süre ile yayınlanan görsel reklam çeşididir. Sitenize organik hit çekmek için idealdir.
satir ici reklam
Tanıtım Yazısı/Ürün Tanıtımı
Firmanıza ait herhangi bir ürün hakkında insanları bilgilendirmek amacı ile yazılmış içeriklerdir.  Tanıtım/ürün tanıtım yazıları ürün tanıtım isimli kategoride veya farklı uygun kategoride yayınlanır, anlaşmaya bağlı olarak ana sayfada görünür/görünmez.
Örnek Tanıtım Yazsısı için İletişime Geçin
Native (Doğal) Reklam
Doğal reklam, siteye ait bir içerikmiş gibi yazılan, makalenin sonunda ise yazı içeriği alakalı bir şekilde firmanıza ait bir ürün ile bağdaştırılan reklam yöntemidir. İçerik editörlerimiz tarafından oluşturulup onayınıza sunulur. Onaydan sonra ilgili ana kategorilerimizde ve ayrıca sosyal medya hesaplarımızda da yayınlanır.
Örnek Native (Doğal) Reklam
 için İletişime Geçin
Konu içi Linkleme
Firmanıza uygun herhangi bir içeriğimizde, istediğiniz kelimede link çıkışı yapılmak suretiyle oluşturulan reklam yöntemidir. Link çıkışı 12 ay süre ile yapılır. Sitemize ait yüksek değerler nedeni ile SEO için idealdir.
linkleme
Sosyal Medya Paylaşımları
Günümüzde sosyal medyanın gücü yadsınamaz ve AkvaryumTürkiye olarak sosyal medyayı aktif olarak kullanarak, sitemizin ve elbette birlikte çalıştığımız firmaların da tanınmasını sağlamaktayız. Aylık 30.000 üzeri etkileşime sahip sosyal medya hesaplarımız üzerinden firmanıza ait ürünlerin tanıtımlarını yapabilirsiniz.
instagram.com/akvaryumturkiye

Sponsorluk Talepleri

Akvaryumturkiye.com her geçen gün büyüyen bir akvaryum topluluğudur. Topluluğumuz için daimi veya geçici sponsorluk anlaşmaları yaparak çekiliş ve yarışma gibi etkinlikler hazırlamaktayız. Sponsorlar için en faydalı olacak şekilde düzenlenen etkinliklerde ürün veya firmalarınızı tanıtabilirsiniz. Sponsorluk talepleri için iletişim sayfamızda (akvaryumturkiye.com/iletisim/) yer alan bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Başa dön tuşu